ROMO - VIIS PÕLVKONDA PÜHENDUMIST

Lõõgastavad omadused, pealetükkimatu disain ja silmapaistev värvivalik moodustavad harmoonilise terviku. Nii sünnivad stiilsed sisustuskangaste  kollektsioonid, millest õhkub mugavat tänapäevastelegantsi ja ajatuid teadmisi.


1902. aastal asutatud Romo pakub eriilmelist stiili ja ajatut elegantsi, mida täiustab hoolikalt läbimõeldud värvipalett. Romo on saanud tuntuks oma mitmekülgse klassikaliste ja kaasaegsete disainielementide valikuga oma kollektsioonides. Romo toetub traditsioonidele, mõjudes samas kaasaegse ja värskena.

Viiendat põlve tegutsev briti perefirma omab rikkalikku kogemustepagasit sisekujunduse valdkonnas ning töötab endiselt välja loovaid ja eripalgelisi kanga- ja tapeedikollektsioone nii jaemüügiks kui eritellimusel.

Alates disainistuudio rajamisest 1980-ndatel aastatel, on Romo kasvanud disainerkangaste ja tapeetide tootmise turuliidriks. Loomingulist disainimeeskonda juhib disainijuht Emily Mould, kes on Romo asutaja Robert Mouldi lapselapselapselaps.

„Sagisin juba väikesest peale disainistuudios kangaste keskel ja mu kirg kujunduse ja kangaste vastu on sellest peale kasvanud. Meie fantastilisse meeskonda kuuluvad talendikad disainerid, kes näevad palju vaeva et luua huvitavaid uudistooteid, milles ühinevad uuenduslikud ideed ning unikaalsed ja mitmekülgsed omadused. Selles Romo kaubamärk seisnebki – me loome kauneid kangaid ja tapeete, mida sa tahaksid oma kodus näha.“

Emily Mould, Romo disainijuht

Romo stuudio on oma visandite, maalide, kangaste ja värvikaartidega tõeline loomingu kese, mille seinad on ammendamatu inspiratsiooniallikas. Kui turule tuuakse uusi tooteid, otsivad disainerid värskeid ideid ning ammutavad inspiratsiooni paljudelt mõjutajatelt, keda kohtavad reisidel, moemajades või looduses.

Iga kanga- ja tapeedikollektsiooni keskmes on klient. Mustrid ja värvipaletid mõeldakse hoolikalt läbi, et kollektsiooni saaks kasutada ühtse stiili loomiseks igat tüüpi kodus. Kollektsioonidele valitakse värvitoonid nii, et need teineteist täiustaksid ja täiendaksid, leides inspiratsiooni hetkel ja tulevikus moes olevatest värvitoonidest.

Iga disaini meeskonna liige mängib loomingulises protsessis olulist rolli. Andekad kunstnikud kasutavad oma fantaasiat ja laia valikut kunstivahendeid originaalmustrite loomiseks. Tihti pärinevad kavandid käsitsi joonistatud või maalitud visanditest, mis kantakse  viimistletud kangale. Kangaeksperdid otsivad kangastele uuenduslikke omadusi ja tehnoloogilise lahendusi. Romo sisustuskangastes on ühendatud traditsioon ja innovatsioon.

                                                                                                http://www.romo.com/
                                                                                              
ROMO tipptasemel kvaliteediga elegantselt kaasaegsed sisustuskangad on esindatud FABRICOR´i valikus.