Ettevõttest

FABRICOR väärtustab  asjade mõtestatust, materjalide kvaliteeti, perfektset teostust ja stiilset tulemust.

FABRICOR loob professionaalseid terviklikke kardinalahendusi alates 2001. aastast. Kardinapakkumist toetab sisekujunduslik nõustamine.
Meie tootevalikus on esindatud maailmas tuntud ja hinnatud  brändide eksklusiivsed sisustuskangad, dekoratiivpadjad, tapeedid ja vaibad.
Pakume hoolikalt valitud kangastest kardinaid eriilmelistesse interjööridesse.
Valikus on pimendavad dim- ja blackout kangad. Esindatud on
kangad välitingimustesse, avalikesse ruumidesse sobivad, nii tulekindluse sertifikaadiga Trevira CR kangad, kui ka akustilised materjalid. Eriliselt väärivad esiletõstmist naturaalsete kangaste kollektsioonid.
Ettevõtte tooteportfelli täiendavad kvaliteetsed ja funktsionaalsed aknakatted ning kardinapuud ja -siinid, sealhulgas elektrimootoriga toimivad lahendused.
Me leiame, et kvaliteetne kangas ja perfektne teostus tagavad õige hoolduse korral tekstiilkardinate hea väljanägemise pikaks ajaks, seetõttu ei vaja need pidevat väljavahetamist. Selline lähenemine sisustamisele pole kokkuvõttes koormaks kliendi rahakotile ega ka keskkonnale.
Mõtestatus, kangaste ja õmblustöö kvaliteet ning ajatu disain on meie panuseks, et kardinad looksid interjööris õige tunde ja kestaksid kaua.
FABRICOR on kompetentne, usaldusväärne ja koostöövalmis partner sisearhitektidele.
Meie pikaaegne kogemus kindlustab klientidele asjalikud soovitused kardinate valikul ja erinevate projektide professionaalse ja stiilitundliku tulemuse.
FABRICOR aitab tuua interjööri uut elukvaliteeti, väärtustades tarka tarbimist ja keskkonnateadlikku eluviisi.
Sisustamine on meie kirg ja elustiil.