NORRLAND - VILLA NOVA UUS KOLLEKTSIOON

NORRLAND - tagasi lihtsamasse aega.  Norrlandi kollektsioonis kohtuvad loodus ja pärimuskunstist inspireeritud tekstiilide tagasihoidlik põhjamaine esteetika. Hinga metsateel sügavalt sisse ning tunneta looduse ilu ja rahu. 
Villa Nova uus kollektsioon Norrland toob sinuni metsade uduse vaikuse ja rahulolu, mida pakuvad igapäevaelu lihtsad naudingud.

HYGGE on taanikeelne sõna, millega väljendatakse soojust, hubasust ja mugavust. Hygge tähendab heaolu saavutamist lihtsate naudingutega, mis kokku annavad rahulolu, koosolemise ja õnne tunde.

Just seda tunnet kannavadki endas Norrlandi kollektsioonid, mille disain ja kangas ülistavad traditsioonilist käsitöömeisterlikkust ja kontakti loodusega. Käsitööelementidele rõhku pannes katsetas Villa Nova disainimeeskond kangale trükkides igivana linoollõiketehnikat, et anda esemetele naivistlik ja algupärane välimus. Tintjate puudega ääristatud horisont on oskuslikult maalitud, andes edasi värvi pehmet liikumist. Lummavad metsamaastikud on põimitud lihtsate ja ajatute pärimuskunstist inspireeritud mustritega, mis lisavad soojust ja tuttavlikkust.

 


Tutvustame teile kolme uut Villa Novale omase värvivalikuga stiilset, moodsat ja praktilist ühevärvilist kootud kangast, mida iseloomustavad  neutraalsed toonid, pastelltoonid ja erksad aktsentvärvid.


Populaarse ühevärvilise puuvillakanga SEVILLE uus tulemine – kollektsiooni on lisandunud nii neutraalseid kui ka erksaid värve ning tugevamaid ja pehmemaid toone, mis kõik täiendavad Villa Nova uut ja praegust kollektsiooni. Kangal on õrnalt harjatud tekstuur, mis on käele pehme ja meeldiv. Väga mitmekülgne ja lihtsasti kasutatav kangas, millest võib valmistada nii kardinaid, eesriideid, patju kui ka mööblikatteid.


 Tekstuurse välimuse ja õrna värvimänguga LUCERNE on pestav, langeb ideaalselt ja on väga vastupidav, mis teeb sellest hea mööblikanga. Äärmiselt pehme ja peenekoelise šenilli sametine tekstuur lausa kutsub katsuma.VARDO - sundimatu kollektsioon, kuhu kuuluvad laiad õhukesed kangad, peene tekstuuriga ühevärvilised kangad, pehmed läbipaistvad peitmata struktuuriga kangad ja elegantne minimalistlik kvaliteet. 

VARDO läbipaistvad kangad lasevad kaunilt valgust läbi, tuues ruumi vaevu aimatavat tekstuuri ja värvi. Saadaval mitmes õrnas toonis vesivärvilaadsetest kangastest mitmekülgsete neutraalseteni.


Villa Nova kollektsioon NORRLAND on esindatud FABRICOR´i valikus.
http://www.villanova.co.uk/