Tekstiilkardinad

Tekstiilkardinad loovad ruumi meeleolu ja neid eelistatakse oma paljude kasutusvõimaluste poolest.
Tekstiilkardin võimaldab sisustada erinevaid interjööre, määrava tähtsusega on sobiva kanga valik. Kaasaegne esteetika soosib pigem lihtsaid vorme, mis toovad esile kanga ilu ja õmblustöö kvaliteedi.
Tekstiilkardinaid kasutatakse üha enam ka kontorites, sest kaasaegsed kangad on kergelt hooldatavad. Kardinateks on võimalik valida tulekindlaid või raskestisüttivaid kangaid, mis vastavad ühiskondlike ruumide nõuetele.
Loe lähemalt blogist küsi pakkumist

Roomakardinad

Roomakardin liigub piki vertikaali. Tõstemehhanismi abil on kardin tõstetav-langetatav erinevatele kõrgustele. Mehhanism on täielikult varjatud kangaga. Kardina ülestõmbamisel moodustuvad kumerduva allservaga voldid.  Roomakardinat saab juhtida ka mootoriga. 
Tekstiilist roomakardinad valmistatakse nii õhematest kui ka tihedamakoelistest sisustuskangastest. Olenevalt interjöörist võib kardin olla nii lihtne ja minimalistlik kui ka lopsakas ja luksuslik.
küsi pakkumist

paneelkardinad

Tekstiilist lakoonilised paneelkardinad sobivad hästi minimalistlikku interjööri, nii koju kui ka ühiskondlikesse ruumidesse. Paneelkardinaid saab kasutada ka ruumijagajatena.
Kõige paremini pääsevad paneelkardinad mõjule suurte maast laeni ulatuvate akende ees, avarates vähese mööbliga ruumides. Ühe akna ette saab sobitada erineva tiheduse ja mustriga kangaid.
Kardinapaneelid toovad esile suuremustrilise või söövitatud kanga ilu.
küsi pakkumist 

KARDINAKangad

Meie valikus on esindatud maailmas tuntud ja hinnatud kangatootja Romo brändide tipptasemel kvaliteediga tänapäevaselt elegantsed sisustuskangad.

http://www.romo.com/
http://www.blackedition.com/
http://www.villanova.co.uk/
http://www.zinctextile.com/
http://www.kirkbydesign.com/
http://www.markalexander.com/

Fabricor fabrics on meie kangakollektsioon, mida tarnime piiratud koguses , et tagada klientidele kardinate isikupära ja ainulaadsus.
Kardinakanga valikus on erinevad ühevärvilised kangad, klassikalised kollektsioonid ja hooaja trendikangad. Lisaks eritöötlusega tulekindlad ja pimendavad kangad erinõuetega objektidele.
Kangaste valikul on määravaks kvaliteet, kuna meile on oluline nendest valmistatud kardinate pikaajalisus ja hea väljanägemine.