diivanipadjad - hubase kodu väärikad aksessuaarid

Kui väljas on võimust võtnud pimedad õhtud ja pead tõstab kaamoslik meeleolu, siis seda olulisemaks muutub siseruumide atmosfäär. Räägime blogis, kuidas hästi sobitatud kvaliteetsete diivanipatjade abil on võimalik muuta kodu kutsuvaks ja hubaseks.

Romo Quintero diivanipadjad

Diivanile, lamamistoolile või isegi voodile patjade lisamine loob koheselt ruumi soojema atmosfääri ja aitab vormistada tervikut. Interjööris diivanipatjade kasutamine pakub kujunduse täiustamiseks mitmekülgseid võimalusi. Läbimõeldud valiku abil saate kergesti muuta ruumi ilmet, moodustada huvitavaid värvi- ning mustrikombinatsioone, lisada heledaid, tumedaid värviaksente või rõhutada meelepäraseid elemente. Black Edition Safalo kollektsiooni diivanivpadjad

Nii on võimalik diivanipatjade abil nii suure, kui ka väikse ruumi puhul rakendada mitmeid erinevaid lahendusi. Avaras interjööris ja kõrgete lagede puhul soovitame lisada sisustusaksessuaaridena pigem neid rohkem kui vähem, sest nii on võimalik siduda ning tasakaalustada ruumi erinevaid elemente. Kui tegemist on väiksema ruumiga, võib interjööri üldilme koheseks täiendamiseks piisata ka paarist hästi sobitatud padjast. Mõlemal juhul on lisaks värvi- ja mustrivalikule oluline valitud patjade materjal ja kvaliteet, seda nii ruumi üldilme, kasutusmugavuse kui diivanipatjade eluea aspektist. Eelkõige aga põhjusel, et just koduseinte vahel veedame kõige enam tunde, mil me puhkame ning viibime lähedaste seltsis. 


Black Edition Lune ja Romita kollektsioonide diivanipadjad

Peagi saabuvate jõulupühade ootus on ideaalne aeg  nende väärikate aksessuaaride näol endale erilise kingituse tegemiseks ja igapäevaselt ka koduseinte vahel nautida kõrgetasemelist  disaini ning praktilist luksust.
Kaunis sisustuselement, nagu seda on kvaliteetsest materjalist diivanipadi, sobib ideaalselt rikastama ka jõulupakki!
Fabricori kardinastuudiost leiate mitmekülgse galerii Inglise kvaliteetbrändide dekoratiivpatju. Saame pakkuda nii klassikalisi, retrohõngulisi kui ka modernseid mustreid ning silmapaistvaid faktuurseid kangaid. 

www.romo.com
www.kirkbydesign.com
www.markalexander.com
www.blackedition.com
www.villanova.co.uk
www.zinctextile.com

Konsulteerime ning oleme nõuga abiks, et leiaksite enda koju just kõige sobivama värvi- ja mustrivalikuga diivanipadjad!


Black Edition Nuala Cinnamon diivanipadjad