MILLISEST MAGAMISTOAST UNISTAD SINA? FOOKUSES MAGAMISTOA KARDINAD

Räägime magamistoa kardinalahendustest, fookuses pimendavad ning poolpimendavad tekstiilkardinad - anname nõu ja aitame valida õige lahenduse.


Kes meist ei hindaks täisväärtuslikke ning energiast laetud päevi, kuid kas ja kui palju me oskame seostada ärkveolekuaega väljapuhkamiseks loodud ruumi tingimustega. Hea une kvaliteet ei sõltu vaid põhjalikust voodi või sobiliku madratsi valikust, vaid on seotud märksa rohkemate teguritega. Üheks olulisemaiks lisaks privaatsusele, on magamistoa valgus ja selle teadlik reguleerimine. Nii nagu mõtleme läbi seina- ja laevalgustid, on tähtis tähelepanu pöörata ka sobilike omadustega kardinate valimisele.

Jagame oma professionaalset kogemust ja anname mõned pidepunktid, millele peaksite magamistuppa tekstiilkardinaid valides tähelepanu pöörama:

Valik Edmund Belli "Enigma" dimout kangapaletist

Stiil - sõltuvalt sellest, millisena soovite näha enda magamistoa meelolu, saab valida sobivate kardinate värvi, tekstuuri ja omadused. Harmoonilise tulemuse saavutamiseks võiks kardinate paigutus toetada teie magamistoa ruumilahendust ja soovitud värv ning muster sobituma toa kujundusega.

Luksusliku tulemuse saavutamiseks võivad magamistoa kardinad kukkuda ka põrandale - see lahendus sobib hästi enamasti avarasse ja minimaalse liiklusega ruumi. Kui tegu on pigem väiksema toaga, nii et aken asetseb voodi või mõne muu mööbli kohal, siis soovitame pigem aknalauani ulatuvaid tekstiilist roomakardinaid, et ruumikujundus oleks tasakaalustatud ja selles oleks piisavalt “õhku”.

Valik Edmund Belli "Sensation" blackout velvetite paletist

Privaatsus - kuna magamistuba on eelkõige energia laadimise ruum, võiks ideaalne kardin seal luua privaatse tunde isegi avatud olekus. Seetõttu soovitamegi kardinate valimisel lähtuda lisaks kvaliteetsele kangale printsiibist ei vähem ega ka rohkem. Üldjuhul, mida rohkem on kangast, seda enam toetab see privaatsuse tunnet ja esteetilisem on ka lõplik visuaalne tulemus.

Valik Edmund Belli "Atmosphere" dimout kangapaletist


Valik Edmund Belli "Venus" dimout kangapaletist

Kangas - üks olulisemaid tegureid magamistoa kardinate puhul on kanga kvaliteet ja selle omadused. Lisaks sobivale ja meelepärasele välimusele, peaks see täitma puhkeruumile seatud spetsiifilisi eesmärke. Et vajadusel kiiresti saavutada kvaliteetset und soodustav atmosfäär, võiks magamistoakardinad olla poolpimendava (dimoutvõi pimendava (blackout) efektiga. 

Kuna üha enam loobutakse tüllkardinatest, siis seda olulisemat rolli mängib külgkardinate kvaliteet.

Valik Edmund Belli "Expression" dimout kangapaletist

Üks maailma juhtivamaid, juba 160. aastat Ühendkuningriigis tegutsenud kardinakangaste tootjabränd Edmund Bell, pakub laias valikus innovaatliliste omaduste ning kõrgetasemelise disainiga kardinakangaid.  mis  on loodud järgides ka magamistoa spetsiifilisi vajadusi.  Lisaks pimendusefektile summutavad Edmund Belli dim-ja blackout kangad heli ja peegeldavad päikesevalgust ning on turvaliselt tulekindlad.  Nende omaduste tõttu sobivad hästi nii elu- kui ka ühiskondlikesse ruumidesse.

www.edmundbell.com

Edmund Belli kangad on valmistatud  järgides läbipaistvat ja eetilist tootmistsüklit, pakkudes kvaliteetseid, uuenduslikke ja jätkusuutlikke tekstiile, sisaldades stiilseid faktuure ning laia värvi- ja mustrivalikut.

Siinkohal toome välja miks me soovitame Edmund Belli  kangaid.

  • lihtne hooldus, saab ise pesta 30 kraadi juures ja kangad säilitavad välimuse pikaks ajaks
  • tekstiilid on valmistatud Euroopas, juhindudes jätkusuutlikust ja eetilisest tootmisahelast
  • pimendusefektiga dim- ja blackout kangad
  • kangaste innovaatilised omadused hoiavad ruumi temperatuuri ja akustilised omadused soosivad rahu ja vaikust
  • tulekindlad, sobivad ka ühiskondlikesse ruumidesse

Kangastel väljatoodud tingmärkide tähendused, millele tasub tähelepanu pöörata:

Edmund Belli kangaste valikuga on võimalik tutvuda Fabricori kardinastuudios. Anname nõu ja aitame leida parima lahenduse just teie magamistuppa või teistesse ruumidesse.

Broneerige konsultatsiooni aeg: info@fabricor.ee