RULOO EELISEKS ON KASUTUSMUGAVUS JA TÖÖKINDLUS

Ruloo on praktiline ja vastupidav aknakate, olenevalt materjalist sobib tänu oma lihtsusele igasse interjööri. Samas võib hoolikalt valitud ruloo olla lisaks funktsionaalsusele ka efektne sisekujunduselement.
Ruloosid on kerge kombineerida tekstiilkardinatega, luues õdusa miljöö elu- ja lastetubades ning meeldiva hämaruse magamistubades.

Ruloo kaitseb päikesekiirguse eest ja reguleerib ruumi temperatuuri ning tagab privaatsuse.

Kevad- ja suveperioodil võib intensiivne päikesevalgus ruumi kuumaks kütta ja pleegitada põrandat ning ruumis olevat mööblit, segada päevasel ajal arvuti kasutamist või teleri vaatamist. Lahenduseks, nii koju kui ka kontorisse, on päikest tagasi peegeldavate või screen-kangast ruloode kasutamine.

Pimendava funktsiooniga ruloo tagab mugavuse

Eelkõige on pimendavad rulood on praktilised magamistubades, takistades segava valguse tuppa pääsemist. Omal kohal on pimendavad rulood ka elutoas ja kodukontoris, võimaldades päevasel ajal teleri vaatamist ja arvutiga töötamist.
Kontoris loovad pimendavad rulood mugava töökeskkonna, reguleerides valguse taset ruumis ja takistades valguse silma ja arvutiekraanile paistmist.
Pimendav ruloo on asendamatu tehnilistes ruumides, kus kasutatakse valgust kartvaid seadmeid või ei soovita ruumist tulevat valgust väliskeskkonda lasta, näiteks fotostuudiod või laborid.