MONTANA- asjade paigutamiseks mõeldud mööbel

Hea disaini saladus peitub detailides ja nende kordamises.

MONTANA asutas Taanis 1982.aastal Peter J. Lassen. Tema visiooniks oli luua täielik mööblisüsteem, mis sobiks igasse ruumi ja mahutaks kõik isiklikud asjad.

Lassen alustas lihtsa kastiga, ta võttis ära kõik ääred ja nurgad ning sai elegantse põhimooduli. Seejärel töötati välja põhimoodulid kohandatavates suurustes, et täita kõik isiklike asjade hoiustamise vajadused. Hea disaini saladus peitub detailides ja nende kordamises.


Tänaseks on MONTANA kastidest saanud üks maailma kõige paindlikumatest ladustamissüsteemidest, millel on 36 moodulit, 4 sügavust, 42 lakkvärvi ja määramatud 12 mm MDF-i kasutusvõimalused. 

Selline asjade hoiusüsteem pakub isiklike asjade hoiustamisel täielikku vabadust. Asjade hoidmine kohandatavas süsteemis võimaldab kujundamisvabadust ja annab võimaluse näidata oma isikupära.


Ettevõte on alati pingutanud oma kujutlusvõimet, et leida põnevaid, nüüdisaegseid viise moodulsüsteemide piiride laiendamiseks. Lisaks kombineeritavale süsteemile lasi MONTANA hiljuti välja uue põlvkonna mööblikollektsiooni, millel on äratuntavad omadused.

MONTANA uus kollektsioon on mõeldud inimesele, kelle jaoks kogu süsteemi hoomamine võib olla üsna keerukas. Kollektsiooni esemetele saab vajadusel alati lisada täiendavaid süsteemimooduleid, kuna kogu kollektsioon on loodud süsteemi elementidest. MONTANA kollektsioon on saadaval kõigis MONTANA 42 lakkvärvi toonis.

MONTANA on esmakordselt loonud eritellimuste universumi, kus on arvesse võetud kõik kodu ruumid ja mõeldud just tavalise perekonna jaoks olulistele hoiulahendustele.


MONTANA müügisaale saab külastada Kopenhaagenis, Stockholmis, Oslos ja Kölnis.

http://www.montana.dk/home/