LIHTSAD NIPID, KUIDAS KUJUNDADA IMELINE TERRASS 

Kes meist ei sooviks võtta Eestimaa üürikestest suvekuudest maksimumi? Selleks ei pea ilmtingimata kulutama aega läbimaks pikki vahemaid sobiva hotellipuhkuse, rannajoone või meelelahutuse otsinguil. Puhkust saab nautida ka kodus olles ja ka väikesest rõdust, verandast või terrassist on võimalik luua hubane pesa, kus viibimine on inspireeriv, õdus ja mugav.
Jagame mõned nipid, kuidas tekstiilide abil lihtsasti muuta kodune terrass imeliseks oaasiks, millest ei raatsigi lahkuda.
Kohene efekt välikardinatega

Kui enamasti mõeldakse terrassiala kujundamise all eelkõige sinna sobiliku mööbli valimist,  ei ole vähemtähtsad ka elemendid, mis tegelikult õdusa tunde loovad ja tervikuks kokku seovad. Lisaks lillede, valgustite või muude detailide lisamisele kannavad siinkohal  asendamatut rolli eelkõige õigesti valitud ja lisatud tekstiilid. 

Mahuline ja peenekoeline disain - valik MARIAFLORA efektsetest välikardina kangastest

Kardinad mitte ainult ei lisa teie tubadele ilu, vaid lisavad iseloomu ja pakuvad ka privaatsust väljaspool siseruume. Kui teil on õnne omada avatud ala, nagu siseõu, tagaaed, veranda, rõdu või terrass, siis välikardinate voogavale esteetikale, saate nende abil lisaks reguleerida sealset päikesevalgust ja tagada privaatsust, et rahulikult puhata ning sõprade- või pereringis aega veeta.

Kui õueala on veel planeerimisjärgus saate aegsasti läbi mõelda sobiva lahenduse, kuidas ja millises ulatuses terrassile kardinaid lisada, võttes arvesse ilmakaarte asetust, privaatusevajadust ja terviklikku disainikeelt.
Juba olemasoleva veranda, rõdu või terrassi ümberkujundamiseks on erinevaid võimalusi, kuidas kardinaid kinnitada, sõltuvalt ala suurusest võib piisata ka väga minimalistlikust konstruktsioonist, et saavutada lihtsate vahenditega kohene efekt.
Nii nagu ka interjööris, mängib valitud kardinakanga kvaliteet üldilme harmoonias võtmerolli. Sisustustekstiilide tootjad on välja toonud arvukates variatsioonides  erinevatele vajadustele vastavaid välitingimustesse sobivaid kangaid, mis samaväärselt välisele ilmele sisaldavad vajalikke omadusi nagu UV-kaitse, määrdumis-, niiskus- ja tulekindlus ja vastavalt vajadusele ning maitsele läbipaistvuse astet. 
Fabricori stuudios on esindatud maailmatasemel ja hinnatud tekstiilibrändide kangad, mis sobivad nii sise- kui välitingimustesse.

 MARIAFLORA padjad on pehmed nagu sulg, kuid ülimalt vastupidavad
Piir interjööri ja eksterjööri vahel ei pea olema nii selgepiiriline
Innovatsioon sisustuskangastes ja multifunktsionaalsed kasutusvõimalused on täna vastutustundliku disaini ning tarbimise tingimusteta märksõnad.  Seda võimaldab Filippo Uecheri brändi alt loodud MARIA FLORA tütarbränd, mille valikus on tõeliselt innovatiivsed kangad, mida saab kasutada ühtaegu nii õue- kui ka sisetingimustes.See Itaalia tekstiilibränd pakub imelisi sisutustekstiile, milles on segatud itaallaslik elegants ja kõrge kvaliteet praktiliste väljunditega.  Lisaks väli- kardinakangastele on kollektsioonides mitmekesine valik mööblikangaid ja aksessuaare, mille disainis leidub peenekoelisi mustrikombinatsioone, triipe, rõõmsaid värve ja trendikaid faktuure. 


 MARIAFLORA kõik padjad on pleki-, hallitus- ja pleekimiskindlad ning kergesti puhastatavad


MARIAFLORA kangaste ajatu disainikeel on seotud kõrgtehnoloogilise innovatsiooniga
 MARIA FLORA  linase välimusega kangaste tootmisprotsessis kasutatakse maailmas ainulaadset tehnoloogiat, kus akrüülkiud värvitakse surve all ning lõppviimistluses lisatakse tervisele ohutut tefloni, mis annab kangastele erilise vastupidavuse plekkidele, kõikvõimalikele välistele deformatsioonidele ning ilmastikumõjudele
Nii on tootmisel jäetud jalajälg loodusele võimalikult minimaalne, kuna kirjeldatud originaaltehnoloogia rakendamine nõuab vähem kemikaale ja veeresurssi.
Eriliseks teeb selle brändi keskkonnasõbralik ja multifunktsionaalne lähenemine, mis võimaldab 
kasutust nii sise- kui väliruumides.  Nii ei ole vajadust 
näiteks soetada topelt diivanipatju, vaid õuest siseruumidesse lihtsasti ümberpaigutades saab neid kasutada võimalikult mitmeotstarbeliselt. Tarbijana on lihtne ja keskkonnasõbralik viis juba olemasoleva terassimööbli- ja diivanite pealiskanga väljavahetamine. Nii võimaldate neile uue eluringi ja pikaaegse kasutuse ning tervete komplektide uuendamine ei
olegi tingimata vajalik.


Hubased lisandid - pleedid, vaibad ja padjad

Diivanipadjad annavad lisaks mugavusefektile ka võimaluse muuta terrassiala dünaamikat - vajadusel saab neid eraldiseisvalt kasutada istumiseks, pikutamiseks või dekoreerimiseks. Koheselt muudab terrassi hubaseks välioludesse sobiva vaiba lisamine ja jahedamate suveõhtute tarbeks on asendamatuks kaaslaseks kvaliteetne soojendav pleed.

MARIAFLORA kvaliteetsed pleedid lisavad oma luksusega terrassinautlemisele vajaliku pehmuse

 

Armastus esimesest puudutusest...

MARIAFLORA tekstiilibränd ei ole pelgalt keskendunud kangaste tootmisele, vaid pakub terviklikku interjööri- ja eksterjöörilahendust nii pehmete pleedide kui vaipade näol, mis sobivad nii sise kui ka välisoludesse. Kohandatava suurusega vaibad on viimistletud käsitsi vastavalt Itaalia käsitöö traditsioonidele, kasutades keerukat Punto Cavallo õmblust. Kõik vaibad on pleki-, hallitus- ja pleekimiskindlad, kergesti puhastavad ja masinas pestavad.


Tänu MARIAFLORA kangaste erilisele vastupidavusele määrdumise ja ilmastikumõjude eest, on need eriti kõrgelt hinnatud seilajate seas, kelle 
paatide, laevade ja jahtide mööblilahendustes on need kasutuses just nende vältimatult oluliste omaduste poolest.
MARIIAFLORA brändis on tagatud kõrge kvaliteet, ajatu disain ja multifunktsionaalsus


Üheksa korda mõõda, üks kord lõika - miks investeerida mitmeotstarbelisse sisustuskangasse?

  • Kvaliteetne sisustuskangas on investeering, mis kestab 
  • Pikaaegne eluiga - kangad  ei kaota oma välimust ja omadusi
  • Multifunktsionaalne kasutus - sobivad nii sise- kui välitingimustesse
  • Easy living - kerge hooldus

Fabricor kardina- ja tekstiilistuudio on keskendunud naturaalsete kangaste pakkumisele ja kvaliteetsete terviklahenduste loomisele. 
Lisaks uudsele Mariaflora brändi kollektsioonile, leiab meie stuudiost tekstiile paljudelt Euroopa kvaliteetbrändidelt, mis sobituvad erinevate vajaduste ja maitsetega. 

Artikli autorid: 
Kadri Kuht ja Marika Tani


F A B R I C O R     
TERVIKLIKUD KARDINALAHENDUSED
kardina- ja tekstiilistuudio
info@fabricor.ee