Duubelruloo kui sisekujunduselement

Duubelruloo on nauditav nii omaette sisustuselemendina kui ka tekstiilkardinatega kombineerituna.
Duubelruloo on kahe paralleelse vertikaalse kangapinnaga ruloo, mille kangas on triibutatud vaheldumisi erineva läbipaistvusega horisontaalsete triipudega.
Ketist tõmmates liigub duubelruloo üles vabastades klaasipinna. Allalastuna aga hajutab erineva läbipaistvusega ruloomaterjal terava päikesevalguse, pimendamata sealjuures ruumi ning võimaldades läbi aknakatte välja näha.Samas annab duubelruloo võimaluse tekitada läbipaistmatu kardina poole või kolmveerandi aknapinna ulatuses. Duubelrulood üles tõmmates liigub ühe kangakihi läbipaistmatu triip teise kihi läbipaistva taha ning kardin muutub silmapilkselt läbipaistmatuks. Järgmine tõmme tekitab taas vahelduva rütmiga triiburead.
Kangaste erinevad toonid ja triipude intensiivsus võimaldavad tekitada kas toon toonis pehmemaid või hoopis intensiivseid kontrastsemaid lahendusi.
Duubelruloo ülemine rull on varjatud valget värvi kassetiga. See loob korrektse mulje ning ühtlasi kaitseb kardinamehhanisme. Korrektne alaliist loob kardinale lõpetatuse ning tagab, et liistu ja kanga vahele ei teki valgustriipu.