Ettevõttest

FABRICOR on kardina- ja sisekujundusfirma, mis hindab materjalide naturaalsust ja kvaliteeti ning asjade mõtestatust, perfektset teostust ja stiilset tulemust.

FABRICOR pakub teenust sisustusvaldkonnas, müües kardina-ja sisustuskangaid ning nendest individuaaltööna valmistatud kardinaid ja kodutekstiile emotsionaalselt laetud ruumi kujundamiseks.
Meie valikus on esindatud maailmas tuntud ja hinnatud Romo brändide eksklusiivsed sisustuskangad. 
Kvaliteetne kangas ja perfektne teostus tagavad õige hoolduse korral kardinate hea väljanägemise pikaks ajaks, need ei vaja pidevat väljavahetamist. Selline lähenemine sisustamisele pole kokkuvõttes koormaks kliendi rahakotile ega ka keskkonnale.
Mõtestatus, kangaste ja õmblustöö kvaliteet ning ajatu disain on meie panuseks, et kardinad looksid interjööri ja kestaksid kaua.
Ettevõtte tooteportfelli täiendavad kvaliteetsed ja funktsionaalsed aknakatted ning kardinapuud ja-siinid.
FABRICOR´i klientideks on nii eraisikud kui ka äriühingud.
Kogemus alates aastast 2001 kindlustab asjalikud soovitused kardinate valikul ja erinevate projektide professionaalse ja stiilitundliku tulemuse.
Kardinapakkumist toetab sisekujundusteenus. FABRICOR aitab tuua interjööri uut elukvaliteeti, väärtustades tarka tarbimist ja keskkonnateadlikku eluviisi.
Kiire, täpne ja professionaalne teenindus ning tööde kvaliteet rõõmustavad meie kliente ja toovad rahulolu.
Meie juurest leiate hooliva ja lugupidava suhtumise ning meiega koostööd tehes olete meeldiva kliendikogemuse võrra rikkam.
Sisustamine on meie kirg ja elustiil.